Sorry, dit evenement is niet meer beschikbaar

8-weekse hardloopcursus

t/m 29 november

Nieuwe 8-weekse hardloopcursus: LoopLekker begeleid je stap voor stap

LoopLekker biedt een 8-weekse cursus om je hardloopvaardigheden te verbeteren en je prestaties te optimaliseren, of je nu een beginner bent of al ervaring hebt.

Voor alle niveaus, beginners en ervaren lopers zijn welkom, bieden we twee opties. Als beginner kun je starten in een speciale beginnersgroep waar je veilig hardlopen en de basisprincipes leert. Als je al ervaring hebt, kun je je prestaties naar een hoger niveau tillen door deel te nemen aan onze groep voor gevorderde lopers.

Op maat gemaakte training en uitdaging

Onze 8-weekse hardloopcursus biedt diverse voordelen, waaronder individuele aandacht in kleine groepen voor persoonlijke begeleiding door professionele trainers, die je zullen motiveren en begeleiden.

Je kunt ook je conditie …

Nieuwe 8-weekse hardloopcursus: LoopLekker begeleid je stap voor stap

LoopLekker biedt een 8-weekse cursus om je hardloopvaardigheden te verbeteren en je prestaties te optimaliseren, of je nu een beginner bent of al ervaring hebt.

Voor alle niveaus, beginners en ervaren lopers zijn welkom, bieden we twee opties. Als beginner kun je starten in een speciale beginnersgroep waar je veilig hardlopen en de basisprincipes leert. Als je al ervaring hebt, kun je je prestaties naar een hoger niveau tillen door deel te nemen aan onze groep voor gevorderde lopers.

Op maat gemaakte training en uitdaging

Onze 8-weekse hardloopcursus biedt diverse voordelen, waaronder individuele aandacht in kleine groepen voor persoonlijke begeleiding door professionele trainers, die je zullen motiveren en begeleiden.

Je kunt ook je conditie en snelheid opbouwen met onze ondersteuning, inclusief technische begeleiding om effectieve looptechnieken aan te leren en blessures te voorkomen, evenals een uitgebreid trainingsschema om je voor te bereiden op succes.

Praktische Informatie

De cursus omvat wekelijkse trainingen op woensdag van 19:30 tot 20:30 uur, vanaf 4 oktober, gehouden in het prachtige Buytenpark in Zoetermeer bij het clubhuis van YVZ.

Naast de gezamenlijke sessies wordt van de deelnemers verwacht dat ze zelfstandig 1-2 keer per week trainen volgens het opgestelde schema.

Het uiteindelijke doel van de cursus is om deel te nemen aan een 5 km hardloopwedstrijd, en de totale kosten voor de cursus bedragen € 80,-.

Meld je aan

Schrijf je in op www.looplekker.nl of stuur een e-mail naar info@looplekker.nl. Laat ons je begeleiden op je reis naar beter hardlopen!

Prijzen

  • € 80,00

Locatie